From OpenSCADAWiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Documents/Release 0.8.0/Update8 and the translation is 100% complete.

Other languages:
English • ‎российский • ‎українська

Це оновлення релізу 0.8 LTS виправляє біля 10 помилок та додає деякі удосконалення, які цілком ви можете почитати у протоколі змін оновлення.

 • SYS: Функцію користувацького API XMLNodeObj::childIns() виправлено для виявлення аргументу 1 типу XMLNodeObj.
  • DAQ.Templates,Protocol.ModBus: Додано використання попереднього рядку як шаблону при створені нового. Додано нумерація строкових міток за посередництвом strLabEnum().
  • SYS.{WorkDir,IcoDir,ModDir},Archive.FSArch,DB.SQLite,Protocol.HTTP,Transport.Serial: Функцію ctrListFS() додано та використано для навігації за теками та файлами у конфігураційних полях.
 • DAQ.ModBus: Виправлено помилкове встановлення EVAL для атрибуту за ідентифікатором посилання, у випадку помилки запису за цим посиланням. Додано підтримку комплексного типу "Рядок", блок регістрів, у DAQ за посередництвом суфіксу "_s" до регістру "R[I]". Додано підтримку комплексних типів "Ціле" (32 біт, знакове), "Реальне" та "Рядок" (блок регістрів) до об'єкту вузла, вхідного протоколу.
 • DAQ.{BlockCalc,LogicLev,ModBus},Archive.TArchVal,UI.VCAEngine: Навігація за атрибутами параметрів та самим параметрам переміщено до загальної функції TDAQ::ctrListPrmAttr() та використано скрізь.
 • DAQ.OPC_UA,{Lib,Protocol}.OPC_UA: Частина протоколу OPC UA для клієнту та сервера переміщено у LGPL v3 бібліотеку для спрощення використання іншими проектами. Об'єкт контролеру спрощено на предмет обрання Кінцевих Вузлів (EndPoints) та транспортів; Ви можете просто встановити Кінцевий Вузол, а транспорт буде створено з нього. Для включеного об'єкту контролера Ви отримаєте перелік доступних Кінцевих Вузлів. TokenId та SessionId адаптовано до комплексного типу NodeId та перевірено на Ignition OPC UA сервері. OPC UA сервер виправлено на предмет обробки поєднаних вхідних повідомлень. Обробку основних атрибутів вузлів значною мірою покращено та розширено.
 • TVal: Додано зупинку архіву при відключені об'єкта атрибута для розблокування та завершення дії.
 • Archive.FSArch: Виправлено розташування великих повідомлень до архіву плоского тексту, при досягненні ліміту на розмір буферу.
 • UI.{VCAEngine,Vision,WebVision}: У примітивах "FormEl", "ElFigure", "Media", "Box" використано визначення індексів із "types.h".
 • UI.{Vision,WebVision}: Виправлено завантаження конфігурації елементів примітиву "ElFigure" з урахуванням вимоги наявності всіх точок. Функція attr{s}Set() примітиву "ElFigure", та "FormEl" у UI.Vision, повністю переглянуто та оптимізовано. Примітив "Diagram" виправлено на предмет заповнення буферу тренда дублікатами при одиничному запиті до архіву та цей запит переміщено у одиничні запити поточного.
 • UI.{Vision,VCAEngine}: Додано варіант огляду елементів "Дерево" до примітиву "FormEl". Додано одно-рядкова навігація ресурсів та файлів для image/media атрибутів. Таблиця "Mime" контейнерів дозволяє пряме завантаження, а не тільки для обраних елементів, при цьому "mime" береться із розширення; "mime" також використано при вивантажені файлів. Встановлено ліміт на розмір завантажуваних файлів.
 • UI.VCAEngine: Ліміт на архів примітиву "Документ" виправлено на розширення до 1000000. Експортні символи переміщено у файл types.h та призначено для включення візуалізаторами. Додано зміну частини адреси батька вкладених віджетів при зміні батька бібліотечного віджета або сторінки, при включені.
 • UI.Vision: Виправлено переформування вектору index_array для точок 1 та 2 для розташування тільки загальних фігур одноразово (виключаючи Дугу, у випадку поєднання точок 1 та 2). Виправлено падіння на Лініях та Дугах (попереднє помилкове виправлення). Примітив "ElFigure" виправлено на предмет масштабування та розмасштабування товщин пересувом масштабування прямо на час малювання фігур.
 • UI.WebCfg: Виправлено відображення поля "Дата+Час" у таблиці та інших місцях.