From OpenSCADAWiki
Jump to: navigation, search

Q: Як я можу автоматично запустити OpenSCADA з відповідним оперативним інтерфейсом користувача — проектом диспетчерського контролю?
Re: Звісно, після завершення процесу розробки, Ви маєте забезпечити запуск програми разом із запуском операційної системи та повно-екранне виконання результуючого оперативного інтерфейсу користувача. Для цього Ви маєте дотримуватися процедури:

  • Забезпечте специфічні до системи заходи запуску самої OpenSCADA з вашим проектом. Тут Ви маєте попередньо створити або знайти іконку робочого столу вашого проекту у OpenSCADA з менеджеру проектів OpenSCADA та скопіювати або розташувати її у теці або переліку програм, що запускаються автоматично вашим оточенням робочої стільниці. Деталі дивіться у документації на відповідне оточення робочої стільниці.
  • Оберіть запуск модуля UI.Vision із загальним запуском OpenSCADA, у полі "Модулі Qt для запуску" модуля UI.QTStarter з будь якого конфігуратору OpenSCADA.
  • Оберіть Ваш проект СВУ для його автоматичного виконання, у полі "Перелік проектів для запуску" модуля UI.Vision з будь якого конфігуратору OpenSCADA. Тут ми також рекомендуємо встановити для виконання проекту користувача, відмінного від системного, звісно із правами на цей проект.