From OpenSCADAWiki
Jump to: navigation, search

Q: Як я можу підключити візуалізатор UI.Vision до віддаленого серверу візуалізації або до ПЛК з цією функцією?
Re: Так, Ви можете створювати сервери візуалізації та ПЛК, засновані на модулі UI.VCAEngine, зі всіма даними СВУ проектів візуалізації користувачів на них та очевидно зі встановленою там OpenSCADA. Надалі Ви можете підключатися до цих віддалених серверів візуалізації та ПЛК за допомогою модуля UI.Vision для локальної розробки та візуалізації віддалених проектів візуалізації користувача. Детальну інструкцію Ви можете отримати у розділі "Підключення та використання віддалених та фонових конфігурацій" посібника зі Швидкого Старту та тут Ви отримаєте коротку інструкцію. Ця коротка інструкція також корисна для отримання віддаленого контролю серверів візуалізації та ПЛК! Для здійснення цього, на клієнтській станції, Ви маєте дотримуватися наступної процедури, з модулем UI.Vision та з будь якою конфігурацією включно з порожньою:

  • Створити підключення до візуального серверу або ПЛК, як станції OpenSCADA на сторінці транспортів будь якого конфігуратору OpenSCADA, у режимі "Системний". Якщо Ви також встановите режим "Користувацький" то після оновлення дерева навігації Ви зможете контролювати віддалену станцію з цього конфігуратору та користувача.
  • Обрати на сторінці візуалізатору будь якого конфігуратору OpenSCADA: нове підключення, користувача запуску, пароль користувача цієї віддаленої станції та проекту(ів) для їх автоматичного виконання, інакше Ви отримаєте режим розробки. Наступний запуск модуля UI.Vision має призвести до встановлення підключення до віддаленого серверу візуалізації або ПЛК з розробкою або виконанням їх проектів.