From OpenSCADAWiki
Jump to: navigation, search

Завдання обслуговування механізму резервування запускається завжди та виконується з періодичністю, встановленою у відповідному конфігураційному полі. Реальна робота щодо здійснення резервування відбувається при наявності хоча б однієї резервної станції у переліку станцій та передбачає:

  • Контроль за з'єднанням із зовнішніми станціями. В процесі контролю здійснюються запити до віддалених станцій, за оновленням інформації про них та перевірки зв'язку. У випадку втрати зв'язку із станцією, повтор підключення до неї здійснюється через проміжок часу, вказаний у конфігураційному полі інтервалу часу відновлення підключення. У полі "Живий", станції, відображається поточний стан зв'язку. У полі "Лічильник" представлено кількість запитів, здійснених до віддаленої станції, або ж час, який залишився до здійснення наступної спроби підключення із втраченою станцією.
  • Локальне планування виконання об'єктів контролерів у резерві. Планування здійснюється відповідно до рівня станцій та вподобанням виконання об'єктів контролерів.
  • Виклик функції синхронізації даних локальних об'єктів контролерів, працюючих у режимі синхронізації даних із зовнішніх станцій.